סיורים בירושלים - נורית בזל
לדף הבית
יצירת קשר קישורים מעניינים לוח סיורים תמונות סיורים אחרים סיורים ספרותיים אודות
סיור בשוק מחנה יהודה - צבעים, טעמים וריחות בשוק - סיורים בירושלים

תמונות מסיור שוק מחנה יהודה

סיור בשוק מחנה יהודה הוא חגיגה לחושים ויש בו גם היסטוריה והרבה סיפורים אנושיים ולכן הפך בשנים האחרונות יעד טיולים פופולרי. אפשר למצוא בשוק לצד דוכנים מסורתיים של ירקות, דגים ובשר גם חנויות אופנה, חנויות אתניות ומוצרים יוקרתיים מהארץ ומהעולם
הטיול בשוק הוא גם סיור קולינארי: אפשר לאכול בשוק מחנה יהודה מאכלים המבושלים על פתיליות אך גם לאכול במסעדות עם אוכל מהעולם, או לשבת בבתי קפה שלא היו מביישים אף את בתי הקפה של תל-אביב. השוק החל כבר בשלהי התקופה העותמאנית ומאז עבר שינויים ותהפוכות. שוק מחנה יהודה משמר את ההיסטוריה שלו אך גם מתחדש בכל יום וכיף לטייל בו שוב ושוב. בסיור, בנוסף למראות, נשמע את סיפורי המקום ואף נטעם מהטעמים של שוק שמח זה


חזרה לעמוד הקודם     להרחבה על סיור שוק מחנה יהודה
השוק ממעוף הציפור, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - השוק ממעוף הציפור - סיורים וטיולים בירושלים
צבעים, טעמים, ריחות וקולות, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - צבעים, טעמים וריחות - סיורים וטיולים בירושלים
הסנדלר, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - הסנדלר - סיורים בירושלים
משחיז הסכינים, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - משחיז הסכינים - סיורים וטיולים בירושלים
בית ילדותו של יוסי בנאי, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות, בלב העיר. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - בית ילדותו של יוסי בנאי - סיורים וטיולים בירושלים
בעל דוכן ירקות, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - בעל דוכן ירקות - סיורים וטיולים בירושלים
הווי בשוק, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - הווי בשוק - סיורים בירושלים
הווי בשוק, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - הווי בשוק - סיורים בירושלים
שעון השמש על בית כנסת זהרי חמה, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - בית כנסת זהרי חמה - סיורים וטיולים בירושלים
קרמיקה אמנותית - פרי האדמה, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הסיור הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - קרמיקה אמנותית - סיורים וטיולים בירושלים
ככר ולרו, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - ככר ולרו - סיורים וטיולים בירושלים
לחם בשוק, בטיול שוק מחנה יהודה, הסמוך לנחלאות ושהיה גם ביתו של יוסי בנאי. הטיול הוא גם קולינארי. סיורים וטיולים בירושלים, בהדרכת נורית בזל.
סיור בשוק מחנה יהודה - לחם בשוק - סיורים וטיולים בירושלים
 
חזרה לעמוד הקודם        להרחבה על סיור שוק מחנה יהודה